Сусп. - пол. новини

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Коротко про цей день. Щойно говорив із Президентом Фінляндії. Дуже тепла розмова. Подякував йому за підтримку України, наших людей, нашої оборони. Відзначив, як багато Фінляндія зробила для власної безпеки – історичні речі – і для безпеки всієї Європи. Маємо змістовну двосторонню співпрацю – найбільшу, ніж будь-коли від здобуття Україною незалежності. Відзначили й те, як важливо, щоб наші держави та всі наші партнери залишались і надалі принциповими у відносинах у європейських і євроатлантичних структурах – щодо нашого регіону, східного флангу Європи.

09:13:55 31.01.2024

Уряд спростив систему виплат сім’ям полонених, зниклих безвісти та загиблих військовослужбовців

Уряд ухвалив відповідну постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. №884 і від 28 лютого 2022 р. №168» на своєму засіданні. Тепер Міністерство оборони отримує спрощений доступ до деяких державних реєстрів та можливості електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів.

09:11:21 31.01.2024

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Декларуйте доходи правильно: способи подання декларації та випадки звільнення від такого обов’язку. Кампанія декларування доходів триває. Аби у вас виникало якнайменше складнощів з поданням декларації, ми продовжуємо розповідати про ключові особливості щодо декларування доходів, отриманих громадянами у 2023 році. Сьогодні розповімо про способи подання декларації та випадки, у яких декларацію подавати не потрібно.

08:45:58 31.01.2024

Спрощено механізм визначення родинного кола військовослужбовців, які мають право на отримання грошового забезпечення або допомоги

Сьогодні Кабінетом Міністрів внесено зміни до постанов від 30.11.2016 № 884 і від 28.02.2022 № 168.Ці документи визначають порядок виплат військовослужбовцям та їхнім сім’ям під час дії воєнного стану.

08:41:45 31.01.2024

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Спілкуйтесь з податковою без зусиль: звертайтесь на комунікаційну податкову платформу! У Головному управлінні ДПС у Черкаській області працює формат співпраці з бізнесом – Комунікаційна податкова платформа!

12:48:38 30.01.2024

За січень 2024 року бізнес отримав доступних кредитів на понад 5 млрд грн

319 підприємців отримали минулого тижня кредити за програмою “Доступні кредити” на загальну суму 1,1 млрд грн. За перший місяць 2024 року банки видали бізнесу понад 1100 кредитів на 5,4 млрд грн. Від початку дії програми (лютий 2020 року) було видано понад 80 тисяч кредитів на 272 млрд грн.

08:52:28 30.01.2024

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Підсумки цього дня. Перше. Вранішній селектор. Були, як зазвичай, доповіді з усіх напрямків державної роботи. Військові – щодо ситуації на фронті, щодо кожного напрямку інтенсивних боїв. Розвідка – поточні питання, окрема увага, звичайно, тому, що робить ворог, як тисне на своїх сателітів. Я вдячний усім нашим фахівцям, які здобувають для України актуальну спеціальну інформацію. Окрема розмова – щодо дронів: питання виробництва, питання постачання, забезпеченості підрозділів. Зрозуміло, що це одне з головних завдань року – випереджати ворога в якості роботи з дронами. Що успішніші українські дрони, від FPV до стратегічних, то більше життів наших воїнів ми збережемо.

08:51:44 30.01.2024