Сусп. - пол. новини

Інформаційні пам'ятки щодо запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі

Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі, з якими можна детально ознайомитися за наступними посиланнями:

12:03:35 22.01.2024

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Платникам Черкащини за минулий рік відшкодували майже 1 млрд 340 млн грн податку на додану вартість. Протягом 2023 року платниками Черкаської області заявили до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 1 306,8 млн грн, що на 564,5 млн грн більше, порівняно з показником за минулий рік.

11:30:25 22.01.2024

Уряд виділив рекордну суму на облаштування оборонних рубежів, — Прем’єр-міністр

Кабінет Міністрів України під час засідання 19 січня виділив рекордну суму на облаштування оборонних рубежів. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. «Мова йде про 17,5 млрд грн, які будуть направлені на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, відповідне обладнання та систему невибухових загороджень. Кошти виділяємо профільним відомствам та обласними державним адміністраціям», — зазначив Прем’єр-міністр.

10:57:03 22.01.2024

Цифровізація охорони здоров’я у 2024 році – які сервіси будуть впроваджені

Цифровізація охорони здоров’я вже більш як 6 років дозволяє лікарям і пацієнтам користуватися зручними сервісами. Про функціонування найголовніших з них йшлося на зустрічі представників МОЗ України, НСЗУ та асоціації розвитку інформаційних систем з представниками ЗМІ. Зокрема, було презентовано роботу вже впроваджених проектів і анонсовано плани щодо розвитку цифровізації охорони здоров’я на 2024 рік.

09:44:37 22.01.2024

Привітання Президента України з Днем Соборності

Дорогі громадяни! Рівно 105 років тому саме тут, на Софійській площі у Києві, були проголошені такі рядки: «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України». Це слова з Акта злуки, який об’єднав українські землі по обидва береги Дніпра в єдину державу. І з цієї нагоди сьогодні ми відзначаємо День Соборності України.

09:42:17 22.01.2024

Звернення Президента України

Дорогі українці, українки! Завершується ще один тиждень цієї війни та наших активних дій, нашої оборони. Від початку лише цієї доби – вже близько 60 боїв. Найбільш інтенсивно – Авдіївський напрямок, також Бахмутський, Мар’їнський, Купʼянський, Південь нашої держави. Було понад 50 російських обстрілів тільки з реактивних систем залпового вогню, а ще – десятки авіаційних та ракетні удари.

08:49:56 22.01.2024

СБУ попереджає про фішингову розсилку нібито від її імені

Служба безпеки України фіксує фішингові розсилки електронних листів нібито від імені СБУ. Розсилка спрямована переважно на органи державної влади. На перший погляд ці листи здаються правдоподібними, однак насправді вони не мають жодного відношення до СБУ.

12:06:05 19.01.2024

“Наша єдність – наша зброя”: 22 січня українці відзначатимуть День Соборності

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.

11:22:46 19.01.2024

«Технічні шедеври для майбутнього України»: учнівство області запрошують на фестиваль з робототехніки

Прокачати навички та позмагатися у конструюванні, програмуванні, інженерії. Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки скликає учнівську спільноту. Про це інформують в управлінні освіти і науки ОВА.

09:43:11 19.01.2024