Сусп. - пол. новини

Звернення Президента Володимира Зеленського

Дорогі українці, українки! 700-й день цієї війни – дуже складний день. Перше. Викликав Умєрова, Залужного, Шапталу, Буданова та Малюка – доповіли щодо ситуації з літаком та обміном. Очевидно, що росіяни граються із життями українських полонених, із почуттями рідних та з емоціями нашого суспільства. Потрібно встановити всі чіткі факти. Настільки, наскільки це можливо з урахуванням того, що падіння літака сталося на російській території – поза нашим контролем. «Факти» – це головне слово зараз.

09:01:35 25.01.2024

Спрощено порядок використання коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії росії

За ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Урядом ухвалено постанову щодо внесення змін до Порядку використання коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

08:50:51 25.01.2024

Володимир Папач про стан захворюваності на грип і ГРВІ в області

За минулий тиждень на Черкащині захворіли майже 4 960 людей на грип і ГРВІ. З них понад 2400 – діти. COVID-19 зареєстровано у 95 жителів регіону. Про це повідомив головний державний санітарний лікар області Володимир Папач на брифінгу в медіацентрі ОВА. Як він зауважив, найвищі показники фіксують у Черкаському та Уманському районах.

08:47:32 25.01.2024

Ігор Миклащук: «Постійна комунікація, відкритість та прозорість» — такими принципами керуємось у своїй діяльності в Уманській районній військовій адміністрації.

09:21:42 24.01.2024

єОселя: Понад 6700 українських родин взяли кредити на придбання житла

За минулий тиждень 161 українська родина взяла кредити на придбання житла за програмою єОселя. Від початку дії програми кредити отримали 6 757 родин на загальну суму 10,2 млрд грн. 1200 з них взяли кредити на умовах масової іпотеки загалом на 2 млрд грн. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Надія Бігун.

09:14:55 24.01.2024