Сусп. - пол. новини

«Технічні шедеври для майбутнього України»: учнівство області запрошують на фестиваль з робототехніки

Прокачати навички та позмагатися у конструюванні, програмуванні, інженерії. Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки скликає учнівську спільноту. Про це інформують в управлінні освіти і науки ОВА.

09:43:11 19.01.2024

Олена Зеленська у зверненні до учасників форуму щодо реформи шкільного харчування: Йдеться про безпеку, здоров’я та майбутнє наших дітей

Перша леді України Олена Зеленська звернулася до учасників першого у 2024 році регіонального форуму щодо впровадження  реформи шкільного харчування. Форум відбувся в Чернігові. До кінця лютого ще сім областей мають провести відповідні зустрічі зі своїми громадами.

09:41:30 19.01.2024

Послуги з ментального здоров’я можна отримати безоплатно у сімейного лікаря у медзакладах «первинки» по всій Україні

Нині кожен пацієнт — і дорослий, і дитина — мають змогу отримати послуги з ментального здоровʼя на «первинці» — тобто у сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Про це розказав  міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

08:55:13 19.01.2024

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Коротко про цей день. Дуже позитивна, реально надихаюча розмова з Президентом Франції Макроном. Подякував за створення артилерійської коаліції в межах нашого оборонного формату «Рамштайн» та за готовність Франції поставити Україні саме цього року десятки «цезарів» – дуже результативних систем артилерії та снарядів до них. Також будемо й надалі посилювати нашу ППО, дякую Франції за сильні рішення.

08:53:12 19.01.2024

«Гаряча лінія» кризової підтримки від Українського ветеранського фонду Мінветеранів

0 800 33 20 29 – це першомомента допомога для ветеранів війни, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях. Фахівці «гарячої лінії» – кваліфіковані психологи, які пройшли спеціальне навчання з кризової допомоги та підтримки, мають великий практичний досвід. Послуга є безоплатною та працює 24/7.

16:30:39 18.01.2024

Роман Карманнік про наближення адміністративних послуг у тергромадах області

Центри надання адміністративних послуг працюють у всіх 66 територіальних громадах Черкащини. Тут жителі можуть отримати від 222 до 400 актуальних послуг. Про те, як адмінпослуги роблять ще доступнішими для жителів області, розповів директор департаменту регіонального розвитку ОВА Роман Карманнік на брифінгу в медіацентрі.

16:17:00 18.01.2024

Юлія Норовкова про безпеку взимку на водних об’єктах області

З початку року на водних об’єктах регіону вже зареєстровано 5 пригод.  Унаслідок них 2 людини загинули. 11 – вдалося врятувати. Про це повідомила речниця ГУ ДСНС України в Черкаській області Юлія Норовкова на брифінгу в медіацентрі ОВА.

16:15:03 18.01.2024

Триває прийом заявок на участь у грантовій програмі підтримки малих с/г підприємств

У Державному аграрному реєстрі (ДАР) триває збір заявок на участь у другому циклі грантової програми Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). Заявки можна подати до 31 січня 2024 року.

11:27:21 18.01.2024

Вже понад 2,3 тисячі претендентів виявили бажання долучитися до відновлення України

За останніми даними, до кадрового резерву для державної служби на деокупованих територіях готові приєднатися 2331 особа. З них 2132 – вже зараховано. Серед кандидатів більшість – чоловіки. Вони подали 1329 анкет. Жінки відправили 1002 анкети.

11:26:49 18.01.2024