Сусп. - пол. новини

Як отримати ліки безплатно при серцево-судинних захворюваннях

Завдяки програмі “Доступні ліки” українці з серцево-судинними захворюваннями можуть отримувати ліки безоплатно або з незначною доплатою. Всього до програми “Доступні ліки” включено 232 торгових назв препаратів для лікування серцево-судинних та цереброваскулярних захворювань, у тому числі для профілактики інфарктів та інсультів. З них 177 – з доплатою, та 55 – без доплати.

14:13:04 11.01.2024

В області утримається морозна погода

Січень 2024 не збирається змінювати свій морозний імідж і готує чергове арктичне вторгнення. Найближчої ночі до Черкащини наблизиться холодний атмосферний фронт, який проявить себе невеликим снігом, посиленням вітру та відкриє безперешкодний шлях холодному повітрю. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

14:11:11 11.01.2024

"Робоча група «Прозорість і підзвітність» в Уманському районі працюватиме і цьогоріч! Плануємо, що частина тендерних пропозицій від тергромад Уманщини на суму більш як 200 тис. грн, які будуть використовуватися з місцевих бюджетів – розглядатимуться на засіданнях групи.

09:18:37 11.01.2024

МВС: Розпочато онлайн-запис на здавання зразків ДНК для українців за кордоном

Попередній запис необхідний, аби визначити, в яких країнах та містах є запит на відкриття додаткових пунктів відбору біоматеріалів та залучення фахівців. Старт кампанії анонсував Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в інтерв’ю для телеканалу «Рада».

09:45:41 10.01.2024

Для модернізації сховищ, які потребують оновлення, у держбюджеті закладено 2,5 млрд грн

Стан шкільних укриттів під особливим контролем. Наразі ними забезпечені 88% шкіл та 93% учнів і вчителів. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 9 січня. «Мета — довести цей показник практично до 100%. А також модернізувати сховища, які потребують оновлення. Для цього в держбюджеті закладено 2,5 млрд грн. Будемо контролювати їх ефективне використання місцевою владою», — наголосив Денис Шмигаль.

09:43:12 10.01.2024

Що вдалося зробити команді Фундації Олени Зеленської впродовж 2023-го

Перша леді України Олена Зеленська підбила підсумки року діяльності Фундації. Протягом 2023-го Фундація об’єднала для підтримки українців партнерів зі щонайменше 25 країн світу та продовжила реалізовувати важливі проєкти у 19 регіонах України. Загальний обсяг фінансової підтримки від міжнародних партнерів сягнув близько 500 млн грн. Але більшу частину допомоги Фундація отримувала від партнерів безпосередньо товарами: ноутбуки, планшети, генератори, системи обігріву, очищення води тощо, – все надходило на допомогу тим, хто цього потребував найбільше.

09:26:32 10.01.2024

У місця тимчасового проживання ВПО доставили новий вантаж допомоги

Понад 4 тисячі комплектів  ковдр  сьогодні передали внутрішньо переміщеним особам, які мешкають у місцях тимчасового проживання Черкащини. Це – черговий транш гуманітарної допомоги від партнерів – міжнародної організації  IOM UN Migration.

09:23:52 10.01.2024