Сусп. - пол. новини

Подати документи для отримання засобу реабілітації тепер можна до територіального відділення Фонду соцзахисту осіб з інвалідністю

Для зручності тих, хто звертається за отриманням засобів реабілітації, розширено перелік органів, до яких можна подати заяву про забезпечення ДЗР або ж виплату компенсацій. Так, до списку додали територіальні відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

09:13:54 16.01.2024

Ігор Табурець вручив відзнаки оборонцям неба

Бійців підрозділу, що є важливою складовою захисту нашого неба, відзначили нагородами Головнокомандувача ЗСУ. Передав їх військовим начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

09:09:21 16.01.2024

Україна та Швейцарія розпочинають підготовку до проведення Глобального саміту миру на рівні лідерів – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський і Президентка Швейцарської Конфедерації Віола Амхерд домовилися про початок підготовки до проведення у Швейцарії Глобального саміту миру на рівні лідерів держав.

09:08:18 16.01.2024

На Черкащині прогнозують погодне пом’якшення

Після періоду сильних морозів, у четвер, 18 січня прогнозують відлигу, а температура вдень підвищиться до 6º тепла. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

15:53:00 15.01.2024

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Підсумки роботи в грудні 2023: збір ПДВ до державного бюджету – 364,9 млн грн. За підсумками роботи у грудні 2023 року, збір ПДВ до державного бюджету становить 364,9 млн грн. Доведені показники доходів забезпечено на 104,2%, додатково надійшло 14,7 млн грн.

15:07:11 15.01.2024

Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та військовослужбовців пройти онлайн-опитування

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

11:09:15 15.01.2024

Уряд продовжить стимулювати економіку через програми підтримки бізнесу, — Денис Шмигаль

Уряд ухвалив рішення про створення чергового індустріального парку на Закарпатті. Ідеться про довгострокові інвестиції на суму в понад 5 млрд грн та створення близько 2 тисяч нових робочих місць. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 12 січня.

11:08:20 15.01.2024