Сусп. - пол. новини

Наталія Кравченко про підтримку ВПО на Черкащині

Майже 96 тисяч українців через війну тепер наново налагоджують життя на Черкащині, що стала для них прихистком. Про те, як допомагають в області ВПО, розповіла на брифінгу в медіацентрі перша заступниця начальника ОВА Наталія Кравченко.

08:35:39 02.02.2024

«Школа грантової майстерності»: для ветеранів та їхніх родин відкривають навчально-практичну програму на Черкащині

Ветеранів та їхніх близьких закошують до школи грантової майстерності. Нову навчально-практичну програму запускають Черкаська агенція регіонального розвитку у співпраці із обласним центром зайнятості. Підтримала освітню ініціативу Черкаська обласна військова адміністрація.

08:31:41 02.02.2024

СБУ викрила ворожу агітаторку, яка закликала до військового перевороту в Україні

Служба безпеки викрила на Черкащині інтернет-агітаторку, яка проводила інформаційно-підривну діяльність на користь країни-агресора. Зловмисницею виявилась місцева мешканка, яка публічно закликала до насильницького захоплення влади в Україні.

08:25:45 02.02.2024

Наші – вдома: п’ятьох черкащан визволили з полону

Черговий, уже 50-ий, обмін полоненими завершився в Україні.  З полону визволено 207 українців. Серед них – п’ятеро захисників із Черкащини.  Про це повідомив очільник області Ігор Табурець. Зокрема, повернулись додому сержант Володимир Руденко, солдати Вадим Смільський, Вадим Заєць, Ростислав Лисенко та Микола Шейнін.

10:22:46 01.02.2024

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Зараз є хороша новина. Саме таких новин ми всі чекаємо. Сьогодні вдалося звільнити з російського полону ще 207 українців. 180 рядових і сержантів. 27 офіцерів. Майже половина – захисники Маріуполя. Воїни Збройних Сил, Нацгвардії, підрозділів Державної прикордонної служби та Національної поліції. 207 хлопців скоро будуть удома, з рідними. 207 родин уже щасливі. Впевнений: хлопці вже телефонують додому, вже почули найважливіші слова. Я щасливий, що це вдається.

09:12:44 01.02.2024

З полону звільнили ще 207 оборонців

Вчора відбувся 50-й обмін військовополоненими з початку повномасштабного вторгнення рф. Таким чином додому повертаються ще 207 захисників України. Зокрема, з полону вдалося визволити 95 військовослужбовців Збройних Сил України, 56 нацгвардійців, 26 прикордонників, 29 тероборонців та 1 представника Національної поліції. Серед повернутих – захисники Маріуполя, Херсона, бійці з острова Зміїний, морпіхи та бойові медики.

09:07:07 01.02.2024

Принципова позиція: Ігор Табурець про систему реабілітації в області

Над створенням повноцінної функціональної системи реабілітаційних послуг для захисників і захисниць працюють на Черкащині. Це – незмінний пріоритет для обласної влади. На цьому наголосив начальник ОВА Ігор Табурець.

08:11:01 01.02.2024

Денис Шмигаль: До кінця опалювального сезону комунальні тарифи залишаються незмінними

Тарифи на електроенергію, газ і тепло для населення не зміняться до кінця опалювального сезону. Про це в ефірі національного марафону «Єдині новини» повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. «Всі тарифи до кінця опалювального сезону, як ми і обіцяли, залишаться абсолютно незмінними. Це стосується в першу чергу тарифу на електроенергію – 2 грн 64 коп. за кіловат годину. Також не будемо змінювати тариф на газ – 7 грн 96 коп. за кубометр», – наголосив Прем’єр-міністр.

08:10:37 01.02.2024

Держава інвестувала понад 6,5 млрд грн у розвиток бізнесу в межах програми єРобота

У державному бюджеті закладено понад 40 млрд грн на програми допомоги бізнесу та стимулювання економіки. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 30 січня.

09:20:27 31.01.2024