Сусп. - пол. новини

єРобота: стартувала перша у 2024 році хвиля подачі заяв на гранти для переробних підприємств

З 5 лютого українці, які хочуть отримати гранти для започаткування чи розвитку переробного бізнесу, можуть подавати заявки на першу цього року хвилю. Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Надія Бігун.

11:57:25 06.02.2024

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Черкащина: майже 2 млрд грн податків надійшло до бюджетів за січень цього року. За січень нинішнього року платники Черкаської області сплатили до бюджетів усіх рівнів 1 998 млн грн податків, зборів та платежів. Порівняно з показником січня 2023 року, до бюджетів спрямовано на 17 %, або на 290 млн грн, податків більше.

11:49:57 06.02.2024

Понад 8,7 тисяч черкащан захворіли на грип та ГРВІ минулого тижня

За попередній тиждень в області захворіли 8 752 особи на ГРВІ, включно з COVID-19. Із них 4 386 – діти до 17 років. Показник захворюваності на 64,6% вище від епідемічного порогу, розрахованого для області, та на 33,4 % більше, ніж тиждень тому. Про це інформують у Черкаському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

09:08:32 06.02.2024

Прямий діалог: Президент України відвідав Черкащину

Вчора Президент України Володимир Зеленський відвідав Черкаську область. Передовсім начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець доповів Главі держави про ситуацію в регіоні. Далі відбулося обласне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. За участі також першого віце-прем’єр-міністра України Юлії Свириденко та міністра аграрної політики Миколи Сольського. Тут у деталях обговорили програми підтримки бізнесу від держави.

08:58:21 06.02.2024

На Черкащині прогнозують весняне потепління

Цього тижня на Черкащині до п’ятниці переважатиме нестійка, похмура, вітряна та з періодичними опадами погода. Температурний фон коливатиметься: вночі від 3-5º морозу до 2-4º тепла, вдень від 4-6º тепла до 7-9º тепла. А 10-11 лютого – завітає справжнє весняне тепло.

08:56:00 06.02.2024

На Черкащині Володимир Зеленський узяв участь у регіональному засіданні членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

У межах робочої поїздки до Черкаської області Президент Володимир Зеленський узяв участь в обласному засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Захід був присвячений питанням економічного розвитку Черкаської області: розвитку та підтримці аграрного сектору, його доступу до зовнішніх ринків. Учасники також розглянули питання підготовки фахівців робітничих професій і забезпечення підприємств в умовах війни.

08:41:08 06.02.2024

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, дорогі українці, українки! Сьогодні – робочий день у трьох наших регіонах. Дніпровщина, Кропивницький, область, Черкащина. Всюди серед головних питань – зміцнення РЕБ, засобів радіоелектронної боротьби, посилення нашої ППО. Кілька важливих доручень щодо цього є сьогодні. Дніпро – було дуже приємно відвідати ліцей «Синергія». Подякував учителям, поговорив з учнями, ученицями. Важливий настрій – настрій нашого майбутнього, нашої держави.

08:39:14 06.02.2024

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Черкаській області: 27,9 млрд грн надійшло торік до бюджетів усіх рівнів. Головне управління ДПС у Черкаській області інформує про минулорічні надходження платежів, контроль за якими покладено на управління оподаткування фізичних осіб. Так, у 2023 році вони становлять 27,9 млрд грн або 73% загального обсягу надходжень, що контролюються ГУ ДПС. Це на 7,4 млрд грн або на 36,2% більше, ніж за попередній рік.

12:11:24 05.02.2024