Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Звіт депутата Маньківської селищної ради від виборчого округу № 2 Мельника Олега Михайловича за 2022 рік

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  та згідно рішення  Маньківської селищної ради № 15 - 15 / VIII від  25 листопада 2021 року “Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Маньківської селищної ради VIIІ скликання” я, Мельник Олег Михайлович, депутат Маньківської селищної ради від виборчого округу № 2, звітую перед своїми виборцями про виконання наданих мені повноважень, у період з 01 січня 2022 року по 31 грудня 2022 року.

Протягом звітного періоду, мною взято участь у 9 сесіях селищної ради на яких було прийнято 413 рішень та 25 засіданнях виконавчого комітету селищної ради на яких було прийнято 198 рішень.

Мною особисто розроблено ряд проєктів рішень селищної ради які успішно були затвердженні на чергових сесіях. Серед них зокрема: «Про затвердження програми забезпечення діяльності добровольчого формування Маньківської селищної територіальної громади на 2022 рік», «Про зміну юридичної адреси комунального підприємства «Комунальник-М» та затвердження Статуту підприємства у новій редакції», «Про перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Маньківської селищної територіальної громади».

Рішенням сесії затверджений, як секретар, до складу постійної комісії селищної ради з питань депутатської діяльності та регламенту, регуляторної політики, правопорядку, оборони та боротьби з організованою злочинністю, яка провела 6 засідань на яких було розглянуто 28 питань.

Крім того, з метою реалізації державної політики в різних галузях та покращення якості життя людей в громаді та, безпосередньо мешканців свого виборчого округу був включений до складу різних комісій та груп.

Як голова постійно діючої комісії з обстеження зелених насаджень та аварійних дерев на території Маньківської селищної ради, провів більше 30 виїзних обстежень зелених насаджень, за результатами яких було видано 24 дозвільних документів.

Як голова комісії з прийняття рішень про надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям Маньківської селищної територіальної громади проведено 10 засідань,  на яких розглянуто 42 звернення  жителів громади про виділення матеріальної допомоги. За результатами розгляду заявникам виділено 207 тис. грн. з селищного бюджету.

Як відповідальний секретар адміністративної комісії при виконавчому комітеті Маньківської селищної ради здійснив підготовку до розгляду 13 справ про адміністративні правопорушення. У результаті було накладено адміністративних стягнень у вигляді штрафів на суму 5570 грн.

Також входжу до складу таких комісій та груп: моніторингової групи з перевірки  суб’єктів господарювання з питань дотримання карантинних заходів та виконання основних профілактичних та протиепідемічних рекомендацій; постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного майна Маньківської селищної територіальної громади (протягом року комісією було виявлено та взято на баланс ряд об’єктів благоустрою на території громади); комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (за результатом діяльності якої було відновлено роботу 8 укриттів для жителів громади)громадської комісії з житлових питань; конкурсної комісії на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів; ревізійної комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Комунальник-М»; робочої групи з визначення потреб населення у соціальних послугах; організаційного комітету з організації громадських обговорень кандидатури старости, робочої групи з проведення експертного обговорення дерусифікації топонімів у Маньківській селищній територіальній громаді (за результатом діяльності якої було перейменовано 61 вулиця та провулок). Постійно тісно співпрацюю з відділом центр надання адміністративних послуг щодо підвищення якості та розширення послуг.

Протягом звітного періоду до мене, як депутата селищної ради, звернулося на особистий прийом 25 громадян, отримано більше 120 усних звернень від виборців, у зверненнях порушувались питання, соціального захисту, житлової політики, питання благоустрою територій, скарги щодо дотримання правил утримання тварин у домашніх умовах, комунального господарства, щодо сприяння у похованні родичів, вирішення питань добросусідства та сімейних конфліктів, в основному земельного та побутового характеру. На усі звернення я намагаюся оперативно реагувати та більшість з них були вирішені позитивно, проте робота над деякими питаннями продовжується.

На 2023 рік підготовлено та подано пропозицію щодо включення до обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2021-2027 роки двох нових поєктів, а саме: «Реконструкція каналізаційних очисних споруд у смт. Маньківка Уманського району Черкаської області» та «Придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору, транспортування та складування побутових відходів (придбання спецтехніки для вивезення побутових відходів та контейнерів для збору ТПВ) на території Маньківської селищної територіальної громади».

За моєї ініціативи Маньківська селищна територіальна громада підписала меморандум співпраці громад Уманського району щодо реалізації проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва в агротуристичній сфері під спільним брендом «Шляхами Трипільської Праматері», який був запропонований ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад».

Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного  мешканця у  житті громади  вестиме нас до нових і відчутних здобутків, дасть сили здолати ворога і принесе довгоочікувану перемогу нашій Україні.

Шановні мої виборці, попереду у мене ще три роки на виконання своїх передвиборчих намірів, планів та задумів, яким ви повірили та довірили мені почесну місію – представляти ваші інтереси у Маньківській селищній раді. За цей період намагатимусь повністю виправдати Вашу довіру та розраховую на Вашу підтримку та розуміння. Прошу вас звертатися зі своїми пропозиціями, зауваженнями та проханнями, особистими проблемами, які я, разом з вами  намагатимусь оперативно вирішувати.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень