У МОЗ оновили список країн "червоної" та "зеленої" зон

Дата: 15.01.2021 12:50

Фото без описуМіністерство охорони здоров’я України оновило список країн "червоної" та "зеленої" зон - із урахуванням кількості активних випадків коронавірусної хвороби COVID-19 на 100 тис. населення, передає УНН.

Так, до переліку "зеленої" зони входять 127 країн, зокрема: Туреччина, Молдова, Греція, Казахстан, Індія, Єгипет, Болгарія і КНР.

У "червоному" списку опинилося 66 країн, зокрема: Чехія, Велика Британія, Ізраїль, Литва, США, Португалія, Словаччина, Іспанія, Грузія, Італія, Франція, Німеччина, Канада, Росія, Білорусь.

В Україні на 8 годину 15 січня зафіксовано вже 1,14 млн випадків COVID-19, за добу - 8 199.

Нагадаємо, раніше у МОЗ назвали регіони з найбільшим добовим приростом хворих на COVID-19 та регіони з найгіршою епідситуацією.