В селищі відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України

Дата: 25.01.2021 12:03

Фото без опису  День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності та Свободи України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Володимиром Винниченком був підписаний Акт Злуки українських земель. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

22 січня 2021 року в селищі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України і 102-ої річниці проголошення Акта Злуки УНР та ЗУНР, в яких взяли участь селищний голова  Маньківки Валерій Івасюк, голова Маньківської РДА Анатолій Риженко, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, установ, підприємств та організацій.

Учасники заходу та присутні поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка.