Відбулася семінар-нарада для старост та діловодів

Дата: 26.01.2021 14:34

Фото без опису 26 січня в сесійній залі селищної ради було проведено семінар-нараду зі старостами та діловодами Маньківської громади.

Учасники були ознайомлені з механізмом передачі та загальними правилами оформлення документів,  актів приймання - передачі основних засобів, справ головним архітектором селищної ради Аллою Пашніною та заступником тимчасової комісії Маньківської селищної ради з питань реорганізації сільських рад Іваном Іжком.

Адміністратор центру надання адмінпослуг Інна Димитрова розповіла про інформаційні та технологічні картки та ознайомила з переліком адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг» при виконавчому комітеті Маньківської селищної ради.

На завершення перед очільником громади Валерієм Івасюком старостами порушувалися питання вуличного освітлення та посипки сільських доріг, сплаті екоголічного податку, утримання  груп благоустрою та опалювачів приміщень  ФАПів в медичних закладах населених пунктів громади.