Міжнародний конкурс екоплаката

Дата: 09.02.2021 15:52

Фото без описуУ рамках Міжнародного проєкту «ЕКОКУЛЬТУРА» Державним університетом інфраструктури та технологій у співорганізації з Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти проводиться Міжнародний конкурс екоплаката. Головна мета конкурсу: привернути увагу суспільства до сучасних екологічних загроз, виявити творчий потенціал учнівської та студентської молоді у дбайливому ставленні до природних ресурсів, у розумінні суттєвої втрати біорізноманіття, змін клімату, захисту біосфери, боротьби з пластиком, енергозбереження, а також показати можливі шляхи розв'язання означених екопроблем.

Тематичні напрями та номінації конкурсу

Вікові категорії та оргкомітет

Вимоги до плакатів