Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі ДК 021:2015-09130000-9 - Нафта і дистиляти ( Бензин А 92 Евро) Спрощена закупівля

Дата: 10.02.2021 11:40

Фото без описуІнформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

«Код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09130000-9 Нафта і дистиляти.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №710 від 11.10.2016 за змінами від №1266 від 16.12.2020 року, з метою ефективного та раціонального використання коштів для оприлюднення та обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості на офіційному веб-сайті Маньківської селищної територіальної громади, надаємо для оприлюднення на офіційному веб-сайті Маньківської селищної територіальної громади інформацію про очікувану вартість і технічні та якісні характеристики предметів закупівлі щодо процедури, оголошеної в лютому   2021 році, а саме:

- бензину А-92 для потреб виконавчого комітету Маньківської селищної ради на 2021 рік за кодом ДК 021:2015 – 09130000-9 (Нафта і дистиляти) на суму 152210,00 (сто п’ятдесят дві тисячі двісті десять гривень 00 коп.) з ПДВ з розрахунку:

152210,00 (запланована в кошторисі сума) = 152210,00 грн. : 24,55 грн. (орієнтовна ціна бензину А-92 в кошторисі) = 6200 літрів. 6200літрів х 24,55 грн.  = 152210,00 грн. (інформація надана нижче).

При цьому, очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом порівняння ринкових цін, інтернет – ресурсу, аналізом комерційних пропозицій поставників, аналізу раніше укладених договорів купівлі – продажу протягом 2020 року.

Також виконавчим комітетом Маньківської селищної ради при визначені очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі в електронній системі Prozorro.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі відбувається виходячи з вимог законодавства України щодо якості аналогічних товарів, робіт або подібних послуг.

1.1. Технічна специфікація:

п/н

Найменування

1.

Бензин А-92 Евро

Відповідність ДСТУ 7687:2015

6200 літрів

1.2. Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі пропозиції документи, які підтверджують відповідність пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, а саме, відповідну технічну специфікацію.

1.3. Товар повинен відповідати діючим державним стандартам (ДСТУ).

1.4. Для підтвердження інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі учасник при поставці товару подає копії сертифікатів відповідності та паспортів якості із визначенням технічних та якісних характеристик на запропонований товар (надати в складі пропозиції відповідний гарантійний лист).

1.5. Місце поставки: АЗС переможця в адміністративних межах смт Маньківка Черкаської області. Паливо відпускається на підставі пред’явлення: талонів (скретч-карток) або накладної, та/або забірної відомості за підписом визначених осіб ( зразки підписів надаються) на отримання палива на власних або орендованих АЗС учасника-переможця торгів або на АЗС партнерів учасника-переможця торгів.

1.6. Для підтвердження можливості здійснення поставки товару учасник повинен надати у складі пропозиції довідку в довільній формі про перелік власних або орендованих (автозаправних станцій) АЗС або АЗС партнерів учасника із зазначенням адреси місцезнаходження, що розташовані в адміністративних межах смт Маньківка Черкаської області. У разі наявності орендованих або партнерських АЗС, учасник процедури закупівлі повинен надати в складі пропозиції копії правовстановлюючих документів, що підтверджують законні підстави використання учасником АЗС (договори оренди тощо), або копії документів, що підтверджують забезпечення учасника третіми особами відповідними послугами на договірних засадах.

1.7. На запропонований товар під час його транспортування, виробництва, тощо повинні застосовуватися заходи із захисту довкілля, передбачені законодавством України (Учасник повинен надати в складі пропозиції гарантійний лист в довільній формі).

Очікувана вартість закупівлі-152210 грн.

Обсяг – 6200 літрів