Урочистим мітингом і покладанням квітів відзначено чергову річницю виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2021 11:48

Минає 32-га річниця з того часу, як остання бойова машина, останній радянський солдат залишили землю Республіки Афганістан. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.

Біля їхніх могил лунають промови, звучать клятви, молитви. Майже в кожному українському місті і селі встановлено їм пам'ятники, пам'ятні знаки, у храмах служать по них панахиди.

Саме пам'ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому воїнів-інтернаціоналістів в селищі Маньківка.

Не порушуючи традицій, так і було цьогоріч. Сьогодні учасники бойових дій в Афганістані відвідали могили загиблих і померлих побратимів у населених пунктах бувшого Маньківського району.

Також у селищі за участі селищного голови Валерія Івасюка та виконавчого апарату, голови райдержадміністрації Анатолія Риженка, воїнів-афганців їх рідних та побратимів, мешканців та гостей селища зібралися, щоб згадати своїх загиблих побратимів і освіжити в пам’яті ті страшні роки афганського пекла  та покласти квіти до меморіалу воїнів-афганців у парку Слави.