Вітаємо з ювілеєм колишнього депутата Верховної Ради України кількох скликань Валентина НИЧИПОРЕНКА !

Дата: 25.02.2021 16:02

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають колишнього депутата Верховної Ради України кількох скликань – з нагоди 60-річного ювілею від  Дня народження!

Прийміть слова глибокої шани і поваги. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських та депутатських обов'язків, служіння Українському народу та його державі.

Нехай життя завжди дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів. Нехай здійсняться Ваші задуми. Віримо, що Ваша життєва позиція, професіоналізм та мужність сприятимуть розвитку України.

Бажаємо, щоб поруч з Вами завжди йшли віра і надія, оптимізм і впевненість сил та натхнення.