Відбулося покладання квітів у рамках відзначення Дня героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2021 16:57

День героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Селищний  голова Валерій Івасюк, голова райдержадміністрації Анатолій Риженко, громадскість та працівники виконавчого апарату селищної ради  зібралися у парку Слави на Алеї пам’яті, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні та згадати ті трагічні події.

Зі скорботою сьогодні схиляємо голови перед нашими Героями, які захищали свободу та незалежність України під час подій Революції Гідності. Це протистояння між Майданом та силовиками було наймасовішою акцією протесту в новітній українській історії.

Герої Небесної Сотні навіки житимуть у серцях мільйонів українців, патріотів нашої України.