Увага! Шахраї!

Дата: 17.03.2021 08:31

На сьогодні збільшились випадки кримінальних правопорушень, пов’язаних із отриманням грошових коштів особами шахрайським шляхом, зловживаючи довірою громадян.

Безпосередньо у спільноті «Порадьте, будь ласка, в Маньківці» неодноразово викладалися оголошення про продаж дрів та зернових культур, після чого, особа, яка зацікавлена покупкою того чи іншого товару переказує гроші в якості передоплати за покупку та в кінцевому результаті ні товару ні повернення передоплати (грошей) від продавця не отримує, що свідчить про цілеспрямовані дії останнього на заволодіння грошима покупця обманним шляхом.

Тому, з метою запобігання аналогічних випадків, звертайте увагу на деталі оголошень подібного змісту та в жодному разі ?? НЕ ПЕРЕРАХОВУВАТИ ГРОШОВІ КОШТИ В ЯКОСТІ ПЕРЕДОПЛАТИ ТА ОПЛАЧУВАТИ ТОВАР ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ЙОГО ОТРИМАННЯ ??, оскільки саме ви можете стати жертвою шахраїв.

Дане оголошення розміщено з метою попередження.