Увага! Шахраї!

Дата: 17.03.2021 08:34

Фото без опису  Шановні жителі Маньківщини. Останнім часом в селищі трапляються непоодинокі випадки вдівідування приватних осель людей поважного віку шахраєм, який видає себе за працівника "РЕМу" для ніби перевірки лічильників та переукладання договорів на обслуговування. Після його візиту зникають значні суми заощаджень господарів.

НА ДАНИЙ ЧАС МАНЬКІВСЬКА ФІЛІЯ ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО" не переукладає договора на дому. Контролери та електромонтери на разі тільки знімають покази засобів обліку та можуть провести технічну перевірку або замінити лічильник при необхідності.

Прикмети злодія :

Зріст - 1,65 м, середньої статури, волосся коротке з залисинами, обличчя кругле, легка небритість, на обличчі справа родимка. Одягнений темні джинси, чорні туфлі із загостреним носком, куртка темного кольору. При собі може мати папку з "документами".

ЯКЩО У ВАС ЗЯВИЛАСЯ ПІДОЗРА (запитайте посвідчення) ТА ТЕЛЕФОНУЙТЕ ДО ПОЛІЦІЇ.

Фотопортрет шахрая зі слів свідків.