Оголошення про скликання позачергової восьмої сесії Маньківської селищної ради восьмого скликання

Дата: 20.03.2021 08:52

Фото без опису   Відповідно до розпорядження селищного голови від 19.03.3021 року «Про скликання восьмої сесії» позачергова восьма сесія Маньківської селищної ради 8 скликання відбудеться в сесійній залі селищної ради 22 березня 2021, початок - о 16 годині. На розгляд порядку денного виноситься 1 питання: «Про програму надання шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин Збройних Сил України на 2021 рік».

Засідання  постійної комісії селищної ради з питань депутатської діяльності та регламенту, правопорядку, оборони та боротьби з організованою злочинністю відбудеться  у понеділок 22.03.2021 року - о 15.30 год. у кабінеті першого заступника селищного голови ( 2 поверх кабінет № 2)