Відбулася робоча зустріч з поташанами

Дата: 26.03.2021 11:44

З метою обговорення нагальних потреб забезпечення жителів с. Поташі питною водою 25 березня 2021 року відбулася робоча зустріч голови селищної територіальної громади Валерія Івасюка з поташанами.  Крім очільника громади до зустрічі долучилися начальник  та головний інженер КП  «Комунальник-М» Григорій Обараз та Валерій Загородний,  староста села Поташ Лариса Ільницька, актив села.

У ході зустрічі громадянам був доведений механізм проведення водогону  до помешкань жителів Правобережної Поташі шляхом створення кооперативу з подальшою співпрацею з комунальним підприємством Маньківської селищної ради. Керівництву КП «Комунальник-М»  було дано доручення долучитись до даного заходу, всіляко сприяти проведенні водогону та постійно надавати консультативну та технічну допомогу в вирішенні даного проблемного питання.

Зі свого боку Валерій Аксентійович запевнив, що влада зробить усе від неї залежне, щоб громада Поташі відчула покращення і в недалекому майбутньому була з питною водою.