Обговорення питань реалізації районних програм на теренах Маньківської громади

Дата: 26.03.2021 16:51

З метою координації роботи виконання районних Програм Уманської районної ради сьогодні 26 березня 2021 року відбулася робоча зустріч за участю заступника голови Богдана Сокира та спеціалістів Уманської районної ради з керманичем Маньківської громади Валерієм Івасюком, керівниками виконавчого апарату та структурних підрозділів Маньківської селищної ради,  які здійснюють свої повноваження у сфері соціально-економічного розвитку територій, земельних відносин, архітектурно-будівельних робіт та залучення інвестиційних проектів у розвиток територій.

В колі обговорених питань - реалізація Програми виготовлення містобудівної та земельної документації території Уманського району на 2021-2022 роки, а також Програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Уманського району на 2021-2025 роки.

У ході зустрічі представниками територіальної громади висловлено пропозиції та своє бачення щодо впровадження означених завдань у вищеназваних Програмах на території Маньківської ТГ.