ПОВІДОМЛЕННЯ про намір укласти договір (під час застосування переговорної процедури) електрична енергія - остання надія

Дата: 19.02.2021 16:01

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.  Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: Виконавчий комітет Маньківської селищної ради»; 20101 Черкаська обл., смт. Маньківка, вул. Шевченка, 9.

код за ЄДРПОУ – 04411007.

2.  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015:09310000-5: Електрична енергія (Електрична енергія)

3.  Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-19-007505-b.

4. Тип процедури: переговорна процедура (скорочена).

Предмет закупівлі: ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія), - товар, у вигляді активної електричної енергії.

Найменування Товару

Категорія площадки вимірювання Споживача

Клас напруги

Одиниці виміру

1

Електрична енергія

Група «Б»

2

кВт/год

22390

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації. Засади функціонування ринку електричної енергії України визначаються Законом України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII від 13 квітня 2017 року. Послуги з розподілу електричної енергії надають оператори систем розподілу за тарифами, які встановлюються НКРЕКП.

Очікувана вартість предмета закупівлі Електричної енергії, на 2021 рік, розраховувалась на підставі Постанови НКРЕКП від 09.12.2020 за № 2388 Про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на січень місяць 2021 року.

Очікувана вартість - 94779 грн. 83 коп (Дев’яносто чотири тисячі сімсот сімдесят дев’ять гривень 83 коп.) з ПДВ.

Період постачання: 01 січня 2021    31 січня 2021 року.

Місце постачання: до межі балансової належності електроустановок замовника.