Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 07.04.2021 15:50
Кількість переглядів: 714

  Фото без описуВиконавчий комітет Маньківської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових  осіб  місцевого  самоврядування :

1. Провідний спеціаліст – землевпорядник відділу земельних відносин, екологічних питань та благоустрою виконавчого комітету Маньківської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи.

Знання Конституції України; Законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», знання діючого законодавства України відповідного професійного спрямування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкції з діловодства,  знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, правила ділового етикету.

2. Провідний спеціаліст – еколог відділу земельних відносин, екологічних питань та благоустрою виконавчого комітету Маньківської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного  професійного  спрямування,  вільне володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи.

Знання Конституції України; Законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні»«Про державну службу»«Про запобігання корупції», знання діючого законодавства України відповідного професійного спрямування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкції з діловодства, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, правила ділового етикету.

3. Головний спеціаліст - юрисконсульт відділу юридичного забезпечення виконавчого комітету Маньківської селищної ради. 

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування, вільне  володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи.

Знання Конституції України; Законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні»«Про службу в органах місцевого самоврядування»«Про державну службу»«Про запобігання корупції», знання діючого законодавства України відповідного професійного спрямування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкції з діловодства,  знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, правила ділового етикету.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі.

2. Особова картка ( форма П-2 ДС).

3. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік.

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду.

6. Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

7. Копія документів про освіту.

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

 Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається  головним спеціалістом з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування відділу документообігу та організаційно господарської роботи виконавчого комітету селищної ради за адресою: смт. Маньківка вул. Шевченка 9, тел. 6-10-82.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень