ВІДБУВСЯ СУБОТНИК З УПОРЯДКУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ ЦЕНТРАЛЬНОГО КЛАДОВИЩА

Дата: 13.04.2021 16:49

13 квітня  за ініціативи селищного голови Валерія Івасюка проведено прибирання території  центрального кладовища в  Маньківці. Активну участь у проведенні суботника приймали: очільник громади Валерій Івасюк, працівники виконавчого апарату селищної ради, спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту  та  мешканці селища, що стоять на обліку центру зайнятості.

Робота проводилась швидко та злагоджено. Під час проведення толоки викорчовували  поросль, проводилась обрізка дерев та вирубування кущів. Зібране сміття вивозилося транспортом, яке з радістю надало комунальне підприємство «Комунальник-М».

Селищний голова Валерій Івасюк та виконавчий комітет Маньківської селищної ради дякує всім небайдужим  мешканцям, котрі долучились до толоки та допомогли в прибиранні території.