Інформація про стан захворюваності на коронавірусну хворобу станом на 20 квітня

Дата: 20.04.2021 16:08

Станом на 20.04.2021 року на стаціонарному лікуванні знаходиться 34 хворих на COVID-19, на амбулаторному лікуванні у сімейних лікарів знаходяться 57 хворих  і на самоізоляції перебуває 43 контактні особи. Продовжується виявлення та взяття на контроль контактних осіб. В інфекційному та терапевтичному відділенні разом облаштовано 100  ліжкомісць для лікування  хворих на коронавірусну інфекцію (з них 20 вільних).

За 20.04.2021 взято: ПЛР аналізи - 20  (результати очікуємо);    ІФА аналізи – 2 (результати очікуємо);  швидкі тести - 45 ( з них 9 позитивних).

Всього за період захворюваності на коронавірусну інфекцію проведено 3502 ПЛР обстежень, швидких тестів зроблено 1793 з них 382  позитивних.