Прем’єра театральної вистави «Кішкин дім»

Дата: 22.04.2021 10:13

Нещодавно в читальному залі КЗ «Маньківська селищна публічна бібліотека» відбулася прем’єра театральної вистави «Кішкин дім» за мотивами однойменної казки С.Я. Маршака.

Виконавці ролей – учасники театрального гуртка «Смайлик»  КЗ «Маньківська селищна публічна бібліотека» та театральної студії Маньківської ДШМ «Позитив» відмінно справилися зі своїм завданням: своєю грою передавали характери героїв, переймалися ходом дійства, розкривали важливість дружби у родині, допомоги та підтримки один одного.

Динамічний, кумедний та повчальний сюжет вистави сподобався глядачам, за чудову гру юних артистів заслужено було нагороджено гучними оплесками. Захід проходив з дотриманням усіх карантинних вимог.