Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Оголошення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про Методику розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Маньківської селищної ради, пропорції її розподілу та примірних договорів оренди»

Дата: 29.04.2021 15:39
Кількість переглядів: 561

1. Зміст проекту: Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу», необхідно прийняти рішення Маньківської селищної ради «Про Методику розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Маньківської селищної ради, пропорції її розподілу та примірних договорів оренди».

2. Поштова та електронна адреси розробника проекту:

2.1. Поштова адреса: 20101, Черкаська область, Уманський район,      смт Маньківка, вул. Шевченка, 9, тел./ факс (04748) 6-19-90.

2.2. Електронна адреса: mankivka_selrada@ukr.net.

3.Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проєкт регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Маньківської селищної ради  у розділі «Регуляторна діяльність», підрозділ «Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу»                                                  (https://mankivska-gromada.gov.ua/opriljudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv-ta-analizu-regulyatornogo-vplivu-15-29-53-07-04-2021/). Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань можуть бути надані протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: 20101, Черкаська область, Уманський район, смт Маньківка, вул. Шевченка, 9,  тел./факс (04748) 6-19-90.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень