Маньківська селищна територіальна громада стала учасником конкурсу «Наша громада»

Дата: 19.05.2021 12:00

Конкурс реалізується товариством з обмеженою відповідальністю «СЛМ Новини» та громадською організацією «Український Кризовий Медіа-Центр» у рамках програми USAID «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE).  Переможець конкурсу отримає 500 тис. грн на реалізацію поданого проєкту.

Назва проєкту: «Допоможемо планеті простими діями».

Реалізація проєкту передбачає створення сортувального центру на базі КП «Комунальник - М», закупівлю обладнання для сортування, подрібнення та вторинної переробки сміття, організацію роздільного збору твердих побутових відходів, створення нових робочих місць у громаді, підвищення екологічної грамотності громадян щодо поводження з відходами.

Повна презентація проєкту розміщена за посиланням на сайті

Інтернет-голосування виборців проходить з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.

Переможець конкурсу визначається шляхом голосування за проєкт, поданий Маньківською громадою на сайті https://otg.fakty.com.ua/

Що потрібно зробити щоб проголосувати за наш проєкт:

Крок 1.  Відкрийте сайт (посилання). У верхньому полі меню знайдіть та натисніть кнопку «Зареєструватися».

Крок 2. Зареєструватися можна двома способами: через особисту поштову скриньку або акаунт у соцмережі «Фейсбук».

Крок 3. Якщо ви хочете зареєструватися через пошту - введіть дійсну адресу у відповідне поле та натисніть кнопку «Реєстрація».

Важливо! Вам на пошту надійде лист з логіном та паролем для входу на сайт.
Зайти на сайт ви зможете, натиснувши на посилання у листі або ж скопіювавши його
URL-адресу у відкрите вікно браузера.

Крок 4. У вікні, що відкриється, введіть логін та пароль, які надіслані у листі.

Крок 5.  Натисніть кнопку "Проголосувати".

Якщо Ви активні та відповідальні мешканці Маньківської селищної територіальної громади і Вам небайдужий стан її екологічного довкілля підтримайте ОБОВ’ЯЗКОВО наш проєкт голосуванням.

Довідки по телефону (04748) 6-15-78, сектор економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету.