На Черкащині понад 500 прикордонників урочисто склали присягу

Дата: 19.05.2021 08:42

558 військовослужбовців строкової служби  урочисто склали присягу на вірність українському народові в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота. Після завершення навчання їх направлять для подальшого проходження служби до органів охорони державного кордону. Привітав військовослужбовців заступник голови обласної ради Михайло Мушієк.

Урочистості тривали на стройовому плацу. Спочатку прикордонники винесли Бойовий Прапор, а після привітань та настанов від керівництва Держприкордонслужби, Головного центру, органів влади та духовенства, військовослужбовців нагородили відзнаками та медалями. Церемонія завершилася урочистим маршем прикордонників.