Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 21.05.2021 16:14

Сьогодні, 21 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Валерія Івасюка. У засіданні взяли участь 12 членів виконавчого комітету, начальники структурних підрозділів селищної ради.
   До порядку денного було включено 15 проєктів рішень, які стосувались питань: запобігання загибелі людей на водних об’єктах;  створення  та  організації  роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту; створення евакуаційної комісії; здійснення контролю за перебуванням осіб в місці самоізоляції; затвердження місцевого плану основних заходів цивільного захисту на поточний рік; підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2021 року; затвердження Положення про опікунську раду та надання одноразової  матеріальної грошової допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Також розглянуто блок рішень щодо житлово-комунального господарства  та   комунального майна і затверджено Програму ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення на території Маньківської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.