ОГОЛОШЕННЯ Про проведення обговорення зауважень та пропозицій щодо проєкту регуляторного акту «Про Методику розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Маньківської селищної ради, пропорції її розподілу та примірних договорів оренди»

Дата: 27.05.2021 17:39

Фото без опису  Маньківська селищна рада запрошує всіх бажаючих та зацікавлених осіб, представників підприємств, установ, організацій, представників громадськості взяти участь у обговорені зауважень та пропозицій щодо проєкту регуляторного акту «Про Методику розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Маньківської селищної ради, пропорції її розподілу та примірних договорів оренди».

Обговорення відбудуться 31 травня 2021 року об 11–00 год. в сесійній залі Маньківської селищної ради за адресою смт. Маньківка вул. Шевченка, 9.