Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Дводенні тренінги для ефективної комунікації між місцевим бізнесом та представниками влади у рамках проекту «Школа лобізму»

Дата: 31.05.2021 17:25
Кількість переглядів: 465

Фото без опису  Спілка українських підприємців висловлює Вам свою повагу та запрошує представників місцевої влади в регіоні до участі у проекті «Школа лобізму», який відбудеться 9 липня в Черкасах. Головне завдання, яке ставить перед собою наша бізнес-спільнота в рамках проекту — допомогти вибудувати ефективну комунікацію між місцевим бізнесом та представниками влади.

  Спілка українських підприємців (СУП) - це найбільша бізнес-асоціація незалежних українських підприємців, створена за межами політичних інтересів з метою захисту інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні. Членами Спілки є 800 різних за розміром компаній з усіх регіонів країни.

  СУП має досвід та експертизу у налагодженні відносин між владою та бізнесом як на центральному, так і місцевому рівнях, а рішення, які пропонує Спілка, базуються на глибокому дослідженні потреб підприємців та світовому досвіді. Крім того, СУП має три регіональні представництва (Дніпро, Одеса, Львів), що допомагає розуміти потреби бізнесу на місцях та допомагати вибудовувати співпрацю з місцевою владою.

  В рамках «Школи лобізму» Спілка проводить навчальні дводенні тренінги окремо для представників влади (місцевих депутатів, очільників економічних департаментів обласних та місцевих рад) та бізнесу у 17 регіонах України. Навчання проходить офлайн.

  Вчасне розуміння потреб та пропозицій підприємців місцевою владою дозволить вивести на новий економічний рівень розвитку сам регіон, а завдяки сприятливому бізнес-клімату в регіоні з’являтимуться нові робочі місця та зростатимуть податкові надходження.

  Програма одноденного тренінгу для представників органів влади включає розгляд питань: як підвищити підприємницьку активність та залучити бізнес до формування і реалізації економічної стратегії розвитку регіону, як зробити «правила гри» зрозумілими для підприємців та яким є порядок денний від бізнесу у конкретному регіоні. Учасники проекту отримають готові інструменти для ефективної комунікації з підприємцями.

  Для закріплення теоретичних знань будуть представлені успішні українські кейси реалізації законодавчих ініціатив для покращення бізнес-клімату.

  Усі учасники тренінгів отримають навчальні методички, сертифікати, робочий зошит та допоміжні електронні/друковані матеріали.

Навчальні тренінги заплановані для 17 українських міст (Черкаси, Одеса, Дніпро, Чернігів, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Вінниця, Харків, Суми).

  Проект вже успішно відбувся у Дніпрі, Хмельницькому, Чернігові і Одесі:

https://www.youtube.com/watch?v=mtDY-zaNnww

https://www.youtube.coni/watch?v=SmCOpY4JOT8

https://www.youtube.com/watch?v=kX-cp4nSlvI

Спікери проекту:

Катерина Глазкова, виконавчий директор СУП

Андрій Єрашов, голова Аналітичного центру СУП

Геннадій Радченко, голова Комітету з промисловості та інфраструктури СУП

Оксана Олійникова, директор представництва Центру міжнародного приватного співробітництва (СІРЕ)

  Спілка українських підприємців запрошує місцевих депутатів та представників економічного департаменту Черкаської обласної державної адміністрації до участі у тренінгах проекту «Школа лобізму» 9 липня (п'ятниця) о 10:00 в Черкасах. Адресу проведення заходу повідомимо додатково.

Дата і час тренінгу для представників влади: 9 липня (п'ятниця) 10:00-13:00

Місце проведення заходу повідомимо додатково.

Заповнити анкету для участі можна за посиланням: http://bit.ly/3nYciYF

Участь у проекті для представників органів влади безкоштовна.

Кількість учасників - до 30 осіб.

  Запрошуємо Вашу команду до участі у проекті та звертаємося із проханням поширити інформацію про старт «Школи лобізму» в Черкасах серед місцевих депутатів, очільників економічних департаментів місцевих рад. Будемо вдячні, якщо зі свого боку ви також надасте контакти для подальшої комунікації з цього питання.

Контактною особою зі сторони СУП є Ілона Книшук, ilona.knyshuk@sup.org.ua, 0632549422


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень