Вітання з ювілеєм очільника Маньківської громади Валерія Івасюка

Дата: 02.06.2021 12:27

Фото без опису   Щиро вітаємо очільника Маньківської громади Валерія Аксентійовича Івасюка з 60-річним ювілеєм. Зичимо Вам невичерпного оптимізму й наснаги, далекоглядності й твердості у прийнятті рішень задля втілення усіх найкращих задумів в інтересах громади.
   Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія і любов будуть вірними супутниками на життєвому шляху.

Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутті на Вас чекає ще багато сповнених корисними справами і земними радощами років. Щастя Вам і благополуччя.Фото без опису

Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих порядних людей, які приноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!

Виконавчий апарат та виконавчий комітет Маньківської селищної ради