Інформація про стан захворюваності на коронавірусну хворобу станом на 11 червня

Дата: 11.06.2021 15:27

Фото без описуСтаном на 11.06.2021 року на стаціонарному лікуванні знаходиться 3  хворих  на COVID-19, на амбулаторному лікуванні у сімейних лікарів перебуває  7 хворих  і на самоізоляції - 3 контактні особи. Продовжується виявлення та взяття на контроль контактних осіб. В інфекційному та терапевтичному відділенні разом  облаштовано 100  ліжкомісць для лікування  хворих на коронавірусну інфекцію (з них 51 вільне).

За 10.06.2021 взято: ПЛР аналізи – 11, швидких тестів - 14 з них не виявлено жодного позитивного результату.

Всього за період захворюваності на коронавірусну інфекцію проведено 3713 ПЛР обстежень, швидких тестів зроблено 2795 з них 513 позитивних.