Пройшли громадські слухання з приводу впорядкування території для містобудівних потреб та розвитку території в селі Поташ

Дата: 16.06.2021 09:17

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання рішення Потаської сільської ради від 07.10.2020 № 40-8 «Про розробку детального плану території частини кварталу в селі Поташ по вулиці Українська», 15 червня 2021 року у сесійні залі Маньківської селищної ради відбулися  громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення:

«Детальний план території частини кварталу житлової та громадської забудови з метою розташування  житлового будинку з магазином та шиномонтажу по вулиці Українській, 65 в селі Поташ Маньківського району Черкаської області».

«Детальний план території частини кварталу житлової та громадської забудови з метою реконструкції магазину під: магазин, кафе-бар з прибудовою по вулиці Черняховського в селі Поташ Маньківського району Черкаської області».

Метою розроблення даних детальних планів було уточнення положень містобудівної документації, впорядкування території для містобудівних потреб та розвитку території в селі Поташ.

Після обговорення проєктів детальних планів зауважень та пропозицій щодо проекту від поташан не надходило. Враховуючи позитивний розгляд даних детальних планів на засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Черкаської ОДА на слуханнях було прийнято рішення про подання даних детальних планів на затвердження сесії Маньківської селищної ради.