Спартакіада ветеранів АТО ООС та волонтерів

Дата: 16.06.2021 11:49

Фото без опису 19 червня о 10 годині на стадіоні Маньківки відбудеться Спартакіада ветеранів АТО ООС та волонтерів. Запрошуємо всіх небайдужих прийти і повболівати за учасників заходу, адже ми з Вами зобов"язані спокоєм та миром кожному з них!

Ми всі в цей час жили і спали в теплих оселях, зустрічали свята, просто відпочивали, та насолоджувалися життям, а хлопці відстоювали наше з Вами спокійне життя в холодних окопах, інколи навіть голодні !Фото без опису

Багато сімей намагалися огородити свої родини від участі в російсько-українській війні, а інші в цей час молилися про те, щоб їхні сини, чоловіки, батьки повернулися звідти живими!

Від нас потрібно небагато, просто прийти і підтримати захисників теплим словом подяки, теплим поглядом і показати їм свою повагу і вдячність!