Фонд міжнародної солідарності оголошує конкурс для відбору громад-учасниць у проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні»

Дата: 17.06.2021 09:05

Фото без опису  Фонд міжнародної солідарності у рамках програми «U-LEAD з Європою» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща оголосив конкурс для відбору громад-учасниць в рамках 3-річного проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».

В рамках проекту передбачено надання спеціалізованого спорядження для зміцнення системи цивільного захисту для кожної громади, яку буде відібрано для участі в проекті відповідно до умов конкурсу, а також забезпечено навчально-методичну підтримку.

Вже 18.06.2021 о 11.00 год. відбудеться перша інформаційна сесія конкурсу.

Детальніша інформація про реєстрацію та умови конкурсу.