Спартакіада ветеранів АТО/ООС та волонтерів

Дата: 22.06.2021 11:02

19 червня на селищному стадіоні відбувся спортивний захід "Спартакіада ветеранів АТО/ООС та волонтерів", де ще вчорашні захисники і волонтери, сьогодні стали командами, які виборювали першість за перехідний кубок. Чотири команди взяли участь у різних видах змагань, отримавши футболки від спонсорів - стрільба, армреслінг, дартс, перекачування ската, перетягування каната, естафети-все це більше об'єднувало команди, гуртувало, тим більше, що за цим дійством спостерігали їхні сім'ї, що надавало, ще більше сил.

Поряд проходили змагання для дітей, які не хотіли відставати і показували всю спритність і міцність тіла і духу, адже їх татусі були поруч, тож підводити їх не можна-вони ж такі самі сильні! Призом для дітей було безкоштовне морозиво, яким насолоджувалася і раділа дітвора. А змагання продумав Славомир, наш маньківський козак, настанови якого залюбки слухала дітвора.

Музичний супровід заходу забезпечив Сиваченко Микола.

Організатор заходу-Центр надання соцпослуг, який у тісній співпраці з Маньківською спілкою ветеранів АТО, відділом освіти, військкоматом, депутатським корпусом зробили це справжнє спортивне свято для наших учасників АТО та волонтерів.

Фінансово захід підтримали товаровиробники : Корнеліус Хузінха, ВО"Черкащани",в особі Северина М.Ф. та Шевченка В П.,ВО"Батьківщина"- Турченко С.В. та магазин "Смак".

Окрема подяка Довгополому С.П., який взяв на себе організацію стрільби, кухарям другої школи, які зварили смачнющу кашу, Самелюку М.С. за вкуснющу уху та усій суддівській колегії -тренерам ДЮСШ за справедливе суддівство!

Віримо, що це тільки покладений початок,і ще не раз зустрінемося щоб здобути перемогу у змаганнях,адже наші хлопці до цього звикли, йти вперед! Усім нашим ветеранам АТО та волонтерам здоров'я,миру і Божої благодаті !!!