23 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Дата: 23.06.2021 09:24

Шановні друзі!  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби України! Виконання державних справ – це велика відповідальність. Суспільство покладає на державних службовців особливо важливі функції, довіряє вирішувати найскладніші завдання, а взамін чекає   небайдужості, компетентності та творчого ставлення до справи. Від вас залежить рівень  довіри до влади. Ви формуєте її авторитет.

Від себе особисто та від депутатів Маньківської селищної  ради щиро дякую усім держслужбовцям, які  ефективно несуть службу, які є справжніми патріотами нашої країни, тим, хто реально дбає про  досягнення європейських стандартів рівня життя громадян. Вірю, що історія гідно оцінить вашу нелегку і, водночас, почесну працю. Щиро сподіваюся на результативне співробітництво з органами місцевого самоврядування. Адже в усіх нас одна мета – будівництво держави, якою гордитиметься наш народ та поважатиме весь цивілізований  світ.

Щастя Вам, міцного здоров’я, душевної рівноваги і комфорту!

З повагою, селищний голова                                                   Валерій ІВАСЮК