Вітання з Днем Конституції !

Дата: 25.06.2021 15:29

Фото без описуШановні маньківчани! Щиро вітаю вас із державним святом — Днем Конституції України!  Основний Закон увійшов у суспільне життя як головний оберіг державності, демократії і соборності України. Прийняття Конституції, продовжуючи традицію українського державотворення, утверджує демократичний розвиток країни, закріплює за українським народом право на суверенітет і самовизначення.

У цей знаменний день щиро зичу всім суспільної злагоди й миру, родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства!

Особливо теплі привітання адресую справжнім захисникам Конституції України – українським  воїнам,  які боронять  незалежність, державний суверенітет та недоторканність наших кордонів від російського окупанта. Дякую українським солдатам, що можемо святкувати 25-ту річницю Конституції у вільній, незалежній, європейській державі.

Селищний голова                                                Валерій ІВАСЮК