На Маньківщині проведено урочисті заходи до Дня Конституції та Дня молоді

Дата: 29.06.2021 09:09

27 червня, з нагоди двох чудових свят - 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді  у Маньківській територіальній громаді  відбулися святкові концерти та розважальні програми на декількох локаціях. У приміщенні селищного центру культури та дозвілля о 10:00 год. розпочався святковий концерт, приурочений до Дня Конституції. Змістовна патріотична концертна програма, яку підготували працівники центру культури та дозвілля стала справжнім подарунком до свята. Яскраві виступи учасників художньої самодіяльності подарували присутнім гарний настрій та безліч позитивних емоцій.

Глядачі тепло зустрічали учасників концерту та дарували бурхливі оплески. Після концертної програми у фоє центру культури та дозвілля відбулося урочисте відкриття молодіжного ART простору, де всі присутні мали змогу поспілкуватися під молодіжні ритми, спробувати свої сили в більярді чи настільному тенісу та позмагатися в різноманітних настільних іграх, поласувати солодкими напоями та запашним тортом, які подарували присутнім кухарі СОК "Заріччя".

Концертно-розважальну программу «Свято фарб» для дітей і молоді  організували на місцевому селищному стадіоні. І знову запалали юні зірочки – вихованці зразкового вокального ансамблю «Нотка» та танцювальний колектив «Міраж».

Крім цього, для малечі та підлітків були влаштовані цікаві розважальні заходи: спортивні змагання, танці, конкурси, масові запуски фарб, розіграші призів та подарунків від спонсорів - ПП Мальований М.В., СОК "Заріччя", Гостинний двір, Піца Вела,  Аквадар.  Не обійшлося і без частувань. Діти ласували солодощами та смачними коктелями. Завершило дійство молодіжна дискотека під відкритим небом від Dj Ars.