Вітаємо з днем народження головного спеціаліста з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи Володимира МИХАЙЛОВИНА !

Дата: 02.07.2021 09:33

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають головного спеціаліста   з питань цивільного захисту та мобілізаційної  роботи – з нагоди   Дня народження!

Бажаємо Вам удачі і багато, багато днів приємно відпочинку. Нехай баланс завжди буде позитивним не тільки на роботі, але і вдома. Нехай життя завжди дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів. Нехай здійсняться Ваші задуми. Віримо, що Ваша життєва позиція, професіоналізм та мужність сприятимуть розвитку України. Бажаємо, щоб поруч з Вами завжди йшли віра і надія, оптимізм і впевненість сил та натхнення.