Аналітична довідка про організацію роботи з питань звернень відділу земельних відносин, екологічних питань та благоустрою селищної ради за І півріччя 2021 року

Дата: 06.07.2021 14:29

Фото без описуЗа звітний період до Маньківської селищної ради, а саме до відділу земельних відносин, екологічних відносин та благоустрою (відділ) надійшло 807 звернень з них:

• 767 заяв надійшло на розгляд відділу та постійній комісії з питань земельних відносин, містобудування, екології та охорони навколишнього середовища, з подальшим винесенням на сесію;

• 35 заяв надійшло до відділу стосовно вирішення спірних питань по земельних питаннях та різне, по 15 заяв був здійснений виїзд, здійснено комісійне обстеження та складено акт, по 10 заяв надали письмову відповідь  та по 5 заяв усне пояснення.

Учасникам АТО (ООС) за звітний період Маньківською селищною радою виділено 2 земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Також від учасників АТО (ООС) надійшло 23 заяв стосовно виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства без надання картографічних матеріалів, з них 15 осіб поставили на чергу, яким у разі виявлення вільних земельних ділянок першочергову надаватимуться на приватизацію.

Усі звернення громадян розглянуті належним чином у встановлені законодавством терміни.