Термомодернізація та капітальний ремонт Маньківська ЗОШ №1

Дата: 16.08.2021 11:17

Фото без описуМаньківська ЗОШ №1 – найбільша та одна з найпотужніших шкіл на території Маньківської громади. Нині тут навчається 630 учнів. Цього року у школі зроблять термомодернізацію – капітальний ремонт фасаду з утепленням, відповідно до паспорту енергоефективності.

Окрім того, вже замінено 108 вікон у школі та частково замінені двері.

На цей проект, після звернення Народного депутата Сергія Нагорняка  до Уряду, вдалося залучити понад мільйон гривень.

Решту коштів на проект спрямували із Державного фонду регіонального розвитку і місцевого бюджету.

Хід робіт особисто перевіряли Нардеп Сергій Нагорняк, очільник громади Валерій Івасюк і начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Юрій Безверхий і закликали підрядників пришвидшити темпи ремонту.