Національний Благодійний онлайн форум Intellectual Online Ironman - «Управлінські рішення в сучасних умовах»

Дата: 31.08.2021 15:37

Фото без опису   З метою посилення економічного розвитку керівників підприємств та організацій України, а також формування ефективної моделі працевлаштування інвалідів, Громадськими організаціями Rotary Club Lviv Innovational та «Всеукраїнською Асоціацією Керівників Бізнесу» ініційовано проведення Національного Благодійного онлайн форуму Intellectual Online Ironman - «Управлінські рішення в сучась умовах».

Метою Благодійного Форуму є залучення коштів на працевлаштування  та розвиток молодих людей з інвалідністю - створення віддалених робочих місць, навчання та допомога у розвитку. Ми прагнемо значно покращити ставлення українських керівників до власного управлінського розвитку та працевлаштування людей з інвалідністю. Також з метою підтримки державних органів влади та органів місцевого самоврядування для управлінців Черкаської обласної державної адміністрації оргкомітет форуму виділяє 10 безкоштовних квитків для участі у форумі.

Контактною особою даного проекту виступає - Менеджер проекту - Назар Мазур,

тел.: 0961365527