Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Потурбуйтесь про вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України зразка 1994 року при досягненню 25-ти чи 45-річного віку завчасно!

Дата: 31.08.2021 16:46
Кількість переглядів: 7935

Фото без опису  Маньківський районний сектор УДМС України в Черкаській області інформує, що вклеювання фотокарток до паспорту при досягненні 25 та 45-річного віку здійснюється відповідно до пунктів 12, 15, 18 Положення про паспорт громадянина України, затвердженого постановою Верховної Ради України від 26 червня 1992 року № 2503-ХII, якщо особа подає документи і фотокартки не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку.

Слід зазначити, що термін подачі документів обраховується до дня установлення карантину та продовжується від дня припинення карантину. Отже, якщо особі виповнилося 25 чи 45 років у період дії карантину, то вона матиме змогу вклеїти фото у паспорт протягом 30 календарних днів від дати припинення карантинних заходів.

Якщо ж місячний термін для вклеювання фотокартки не сплив до дня введення карантину, то перебіг цього терміну буде продовжено з дня припинення карантину.    

У разі вклейки фотографії у паспорт громадянина України при досягненню 25-ти чи 45-річного віку, при собі необхідно мати дві фотокартки розміром 3,5х4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку та паспорт громадянина України у формі книжечки.

Звертаємо увагу, що дана послуга надається БЕЗКОШТОВНО протягом 5-ти  днів з дня звернення. Для вклеювання фотографії у паспорт громадянина України у формі книжечки при досягненні 25- та 45-річного віку записуватися до електронної черги НЕ ПОТРІБНО.

Міграційна служба Полтавщини нагадує, під час карантинних заходів, звернутися за послугою можна у будь-який територіальний  підрозділ Міграційної служби Полтавщини або у Центри надання адміністративних послуг ЗА МІСЦЕМ ЗВЕРНЕННЯ, тобто незалежно від реєстрації місця проживання.

З метою дотриманням протиепідемічних заходів при відвідуванні підрозділів радимо користуватися захисними масками, антисептичними засобами та дотримуватись безпечної дистанції.

 

Якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток відповідно до пункту 6 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2015 № 302,  здійснюється обмін такого паспорта.

Порядок подання заяви та документів, їх розгляд та строки вклеювання фотокартки до паспорта зразка 1994 року визначені в пункті 5 розділу 1, розділах 5, 9 Тимчасового порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України, затвердженого наказом МВС України № 456 від 06.06.2019 року.

 

Особа, місце проживання якої зареєстровано на тимчасово окупованій території України, подає заяву та документи до територіального підрозділу ДМС за місцем звернення. Рішення про вклеювання фотокартки до паспорта приймається територіальним підрозділом ДМС за результатами проведених перевірок. 

Звертаємо Вашу увагу, що на період дії карантину перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом зупиняється з дня оголошення карантину та продовжується від дня припинення з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Також, на період дії карантину, територіальні підрозділи ДМС України надають адміністративні послуги з вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню відповідного віку, за місцем звернення особи.

Багато полтавчан переймаються питанням, чи не штрафують за невклеєну фотокартку у паспорт по досягненню відповідного віку та за невчасну заміну паспорту?

Відповідаємо: під час карантину жодні штрафи не застосовуватимуться у зв'язку з несвоєчасним зверненням для оформлення ID-картки чи несвоєчасним вклеюванням фотокарток до паспорту громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку.

Слід зазначити, що термін подачі документів обраховується до дня установлення карантину та продовжується від дня припинення карантину.

Отже, якщо особі виповнилося 25 чи 45 років у період дії карантину, то вона матиме змогу вклеїти фото у паспорт протягом 30 календарних днів від дати припинення карантинних заходів.

Якщо ж місячний термін для вклеювання фотокартки не сплив до дня введення карантину, то перебіг цього терміну буде продовжено з дня припинення карантину.

Нагадуємо, що у період карантину працюють абсолютно всі територіальні підрозділи Міграційної служби Полтавщини у звичайному режимі. Тож отримати послугу можна звернувшись до будь-якого територіального підрозділу служби.

Будь ласка, під час відвідування Міграційної служби, дотримуйтесь рекомендацій МОЗ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень