Очільник Маньківської громади Валерій Івасюк зустрівся з жителями Попівки та Зеленого Гаю

Дата: 01.09.2021 16:38

31 серпня 2021 року селищний голова Маньківки Валерій Івасюк із начальником відділу освіти Юрієм Безверхим з робочим візитом відвідали села Попівку та Зелений Гай.  Дана поїздка була спрямована на вивчення та обговорення звернення громадян щодо схеми маршруту та місць зупинки шкільного автобуса в Попівці та Зеленому Гаю.

Після вивчення даного питання на місці керманич громади дав відповідні доручення начальнику відділу освіти та старості Попівки  для задоволення даного звернення з дотриманням законодавства України та рекомендацій  патрульно-постової служби.

Крім цього жителі Зеленого Гаю перед  селищним головою порушували питання вуличного освітлення, вивезення сміття, ремонту сільського клубу та періодичної роботи виїзної торгівельної точки на території села. Валерій Аксентійович  запевнив, що питання, які хвилюють громадян,  взяті на контроль та в робочому порядку по можливості будуть вирішуватися за умови тісної співпраці з самими громадянами.