Маньківська територіальна громада отримала сертифікат на суму 500 тис. грн на обладнання навчальних кабінетів

Дата: 10.09.2021 08:07

Всеукраїнська  асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» - організація, яка об’єднує 909 сільських, селищних, міських рад. Основними компонентами діяльності асоціації є підтримка та розвиток місцевого самоврядування в Україні за різними напрямками, включаючи освітній.  У квітні 2021 року між відділом освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради та Всеукраїнською  асоціацією було підписано Меморандум про співробітництво  щодо забезпечення взаємодії у питаннях впровадження сучасних технологій та модернізації навчально-методичної бази дошкільної та загальної середньої освіти у рамках проєкту «Інноваційний прорив». За підсумками співпраці у вересні Маньківська селищна рада отримала сертифікат на суму 500 000 грн на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами чотирьох кабінетів початкової освіти та двох кабінетів математики.