У ЧЕРКАСАХ ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 13.09.2021 16:03

11 вересня 2021 року у м.Черкаси відбулася Спартакіада серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. 7 команд, які представляли чотири райони та три територіальні громади області змагалися  у 5-ти видах спорту: шахи, шашки, настільний теніс, футзал та волейбол.

Збірна команда від Уманського району у складі 16 осіб на чолі з начальником відділу освіти, охорони здоров'я, культури, спорту та туризму Уманської райдержадміністрації  Борисом Бондаром була представлена  спортсменами від Уманської, Маньківської та Жашківської територіальних громад.

Привітали учасників Спартакіади і побажали усім спортивного азарту голова Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ Василь Олійник та заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту – начальник відділу фізичної культури та спорту Уфімцева Тетяна.

Вітаємо з перемогою Володимира Мусійовича Сушкету, який  показав блискучу гру та виборов бронзу у грі  з настільного тенісу. Волейболісти Уманського району посіли другу сходинку, поступившись лише команді  із міста Черкас.

В результаті запеклої боротьби  призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце - м. Черкаси;

2 місце - Черкаський район;

3 місце - Золотоніський район;

4 місце - Уманський район.

За результатами цих змагань буде сформовано збірну команду державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Черкаської області, яка виступить з 20 по 26 вересня у місті Чорноморську Одеської області.